Malá ohýbačka plechu

Každou chvíli ohýbám nějaké plechy nebo železné díly. Doteď jsem to dělal pomocí svěráku a kladiva, což není moc dobré. Trpí tím svěrák a výsledný ohyb také není zrovna fajn. Pohrával jsem si s myšlenkou, že si vyrobím ohýbačku doma, ale z nedostatku času jsem se k tomu stále nemohl dostat. A pak se v Lidlu objevila již hotová malá ohýbačka plechu, tak jsem si ji koupil…

(Pokračování textu…)